Sposób płatności

Klientom Hurtowni Książek i Dewocjonaliów św. Paweł zapewniamy wygodne zakupy stacjonarnie lub za pośrednictwem naszego sklepu internetowego. Rozwiązanie, które cieszy się sporą popularnością wśród mieszkańców Gdańska oraz okolic, jest dokonywanie zakupów online z możliwością odbioru produktów w sklepie stacjonarnym przy ul. Bitwy Oliwskiej 33a.

Mając na względzie wygodę w dokonywaniu płatności, zadbaliśmy również o to, aby była dostępna zarówno w formie gotówkowej, jak i bezgotówkowej. Gotówką można zapłacić w sklepie stacjonarnym oraz podczas odbierania przesyłki od kuriera po wyborze opcji "Za pobraniem". Klientom, którzy wolą dokonać zakupu przez internet i odebrać przesyłkę na przykład w paczkomacie, proponujemy szybką, wygodną zapłatę przelewem na wskazany przez nas rachunek bankowy. Dewocjonalia lub inne produkty zostaną przygotowane i przekazane do przesyłki niezwłocznie po wpłynięciu należności.

Do każdego produktu dołączamy dowód zakupu w postaci paragonu lub faktury VAT. Informację o formie dokumentu należy zaznaczyć podczas zakupów.