Ojczyznę naszą pobłogosław, Panie. Modlitewnik

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 9788379719235
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • Cena netto: 14,29 zł 15,00 zł

Ojczyznę naszą pobłogosław, Panie. Modlitewnik

Ojczyznę naszą pobłogosław, Panie. Modlitewnik

 
W naszej trosce o Polskę pierwsze miejsce powinna zajmować modlitwa - jest ona dostępna każdemu. Najważniejsze bowiem, aby nasza Ojczyzna zmierzała ku przyszłości drogą Bożych przykazań, ponieważ jedynie one są źródłem prawdziwego pokoju i szczęścia. Jeśli tak się stanie, nasz kraj osiągnie również dobrobyt materialny, wszak kiedy Pan Bóg będzie na pierwszym miejscu - w sercu każdego z nas - wszystko inne znajdzie się na właściwym miejscu.
Temu ma służyć ten modlitewnik. Czytelnik znajdzie w nim m.in. wezwania do świętych patronów Polski, biogramy wybranych polskich świętych i błogosławionych, a także modlitwy przez ich wstawiennictwo oraz modlitwy i nabożeństwa za ojczyznę.

Dlaczego warto sięgnąć po tę książkę?
Znamy stosunek Pana Jezusa do jego ojczystego kraju, pamiętamy scenę w której płakał nad upadkiem Jerozolimy... Chrześcijanin, podążając za Jezusem, również darzy miłością swoją ojczyznę. Modlitewnik "Ojczyznę naszą pobłogosław, Panie", stanowi znakomitą pomoc do realizacji miłości wobec Polski oraz wywiązywania się z podstawowego obowiązku patriotycznego względem niej, będącego jednocześnie przywilejem, którym jest modlitwa za nią.
 

Oprawa: twarda