Gra aniołkowa układanka

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: GRA004
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • Cena netto: 30,08 zł 37,00 zł

Gra - aniołkowa układanka

Jest to wyjątkowa gra, która pobudza dziecięcą kreatywność, rozwija wyobraźnię, pamięć, mowę, spostrzegawczość oraz zdolność logicznego myślenia. Uczy koncentracji i pracy w grupie. Dzięki tej zabawie dydaktycznej maluszek zaznajomi się z różnymi stanami uczuć i emocji, pozna też nowych "anielskich" bohaterów.

 

Aniołkowa układanka stwarza możliwość wykorzystania jej na 3 różne sposoby, więc każdy wybierze coś dla siebie. Można zagrać w grę memory według załączonej instrukcji, można tworzyć interesujące opowieści do poszczególnych krążków na podstawie „Bajki o Aniołkach i Chmurkach”, jak również zagrać w oryginalne „kółko i krzyżyk”, tutaj pod nazwą „Gra w Chmurkę i Aniołka”.

W skład zestawu do gry „Aniołkowa układanka” wchodzą:
10 DREWNIANYCH KRĄŻKÓW - na każdym krążku naklejony jest obrazek z aniołkiem bądź chmurką. Łącznie w zestawie znajduje się 5 różnych Aniołków oraz 5 różnych Chmurek. Wszystkie drewienka pokryte są wodoodporną i nadającą połysk żywicą epoksydową, w celu zachowaniu dłuższej trwałości.
PLANSZA DO GRY - wykonana z naturalnego materiału tzw. juty, na której poprowadzone zostały linie wyznaczające pola do gry. Brzegi planszy dodatkowo obszyto nitką dla zabezpieczenia
INSTRUKCJA oraz BAJKA - w formie papierowej książeczki. „Bajka o Aniołkach i chmurkach” wymyślona została specjalnie na potrzeby niniejszej gry.

Cały zestaw do gry zapakowany jest w naturalny jutowy woreczek wiązany sznurkiem.
Świetnie sprawdzi się np. w podróży, ze względu na swą niewielką wagę i poręczne opakowanie.