Datkomat - bezgotówkowe płatności datków kościelnych

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: DAT000
  • Dostępność: Na zamówienie
    Czas realizacji: Czas oczekiwania 21-30 dni
  • szt.
  • Cena netto: 3 821,14 zł 4 700,00 zł

Datkomat służy do bezgotówkowych, zbliżeniowych wpłat przy pomocy kart płatniczych lub urządzeń mobilnych z funkcją NFC.

Urządzenie wykonane z drewna i sklejki z wbudowanym terminalem płatniczym dyskretnie wpisuje się w przestrzenie sakralne. Stanowi alternatywę dla tradycyjnych ofiar gotówkowych.

Wykonanie płatności jest proste i trwa zaledwie kilka sekund: wymaga wyboru kwoty na panelu dotykowym a następnie zbliżenia karty lub smartfona z włączoną funkcją NFC. Po pobraniu płatności wyświetla się potwierdzenie transakcji.

Terminal nie rozprasza wiernych: pracuje prawie bezgłośnie a jedyny komunikat to ciche podziękowanie za datek (można całkowicie wyciszyć wszystkie komunikaty).

Administrator terminala może łatwo analizować przekazywanie ofiar, nawet z kilku datkomatów jednocześnie. Przebieg zbiórki można śledzić zdalnie w czasie rzeczywistym a każda wpłata widoczna jest na koncie natychmiast po jej zrealizowaniu. Wpłaty mogą być analizowane wg różnych parametrów z możliwością eksportu do pliku excel lub *pdf.

Datkomat składa się ze stabilnej podstawy z drewna o powierzchni 40x40 cm, umocowanej na niej kolumny z drewna z grawerowaną laserowo płytą ozdobną i panelem ze sklejki, w którym umieszczony jest terminal płatniczy. Na panelu znajduje się wygrawerowana, krótka instrukcja obsługi.

Możliwość personalizacji oraz konfiguracji wedle zamawiającego.

Wymiary:

Podstawa: 40 x 40 cm

Wysokość: 110 cm

Pulpit: 45 x 35 cm

Przykładowy filmik działania datkomatu.