Alby komunijne

11-01-2019

Zaczął się styczeń. Wszystkie sprawy do załatwienia w "przyszłym roku" zmieniły status na "aktualnie". Powoli rozpoczyna się sezon komunijny. Jest to odpowiedni czas, na pierwszy wpis poświęcony produktom, które związane są z sakramentem Komunii Świętej.

Nie szata zdobi człowieka- wiadomo, ale to właśnie poprzez strój możemy okazać szacunek i podkreślić powagę tej wyjątkowej uroczystości.

Alby to obecnie najczęściej spotykany strój komunijny. W większości parafii wyparły one popularne niegdyś białe sukienki i ciemne garnitury. Pełnią rolę odświętnego stroju, dlatego ważne jest, by były wykonane starannie i z dobrego materiału.

W swojej ofercie mamy alby komunijne w wielu różnych wzorach. Można je zobaczyć na naszej stronie internetowej https://hurtpawel.pl/category/komunie-stroje-komunijne (wkrótce pojawią się nowe wzory) lub osobiście w naszej hurtowni. Alby szyjemy na wymiar, dlatego zachęcamy do skontaktowania się z nami odpowiednio wcześniej. Przyjmujemy zamówienia zarówno pojedyncze, jak i grupowe. W naszej hurtowni stacjonarnej pomożemy Państwu dobrać odpowiedni fason. Zamówienia można składać zarówno osobiście lub telefonicznie w godzinach pracy hurtowni, jak i drogą internetową. Możemy umówić się na zdjęcie miary w dogodnym dla Państwa terminie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!