Albumy podróżnicze

30-07-2019

Jeszcze cały miesiąc wakacji przed nami. Czas, w którym możemy trochę zwolnić i wypocząć lub też przeciwnie, aktywnie i z przewodnikiem w dłoni odkrywać nowe miejsca. Zarówno w samej Polsce, jak i w naszej najbliższej okolicy znajdziemy wiele pięknych i ważnych miejsc wartych uwagi. A jeżeli możemy pozwolić sobie na zagraniczne podróże, nic nie stoi na przeszkodzie by ruszyć śladami naszego ulubionego świętego lub odkryć najważniejsze miejsca dla naszej religii. My oczywiście gorąco zachęcamy do wyjścia z domu i odwiedzenie sanktuariów, które tak licznie występują na świecie i w naszym kraju. Wybór jest tak ogromny, że każdy znajdzie coś dla siebie. Pomocą w wyborze odpowiedniego miejsca mogą być pięknie ilustrowane albumy, które nie tylko pokazują najważniejsze miejsca danego kraju czy miejscowości, ale też zawierają krótkie opisy na podstawie których możemy stworzyć swój własny plan podróży. Takie albumy nie muszą tylko inspirować. Mogą posłużyć jako przypomnienie pięknych chwil już przeżytych podróży albo być namiastką prawdziwych wypraw, kiedy nie możemy pozwolić sobie na wyjazd z domu. Zachęcamy wszystkich, którzy nie mieli jeszcze okazji, do zapoznania się z naszej promocyjną ofertą na albumy podróżnicze!

Poniżej przedstawiamy jedynie kilka wybranych tytułów. Kto wie, być może dzisiejsze przewracanie stron zaowocuje jutrzejszym pakowaniem walizki.

1. Ziemia Święta. U źródeł chrześcijaństwa
Dzięki częstszym i tańszym połączeniom lotniczym ten kierunek świata stał się ostatnio bardzo popularny. I słusznie! To tam narodziło się chrześcijaństwo i to tam możemy chodzić drogami, które dwa tysiące lat temu przemierzał Pan Jezus ze swoimi uczniami.

2. Matka Boża z Guadalupe
Podróż do Meksyku jest jeszcze większym wyzwaniem. I tutaj niestety nie każdy może sobie na nią pozwolić. Dlatego tym bardziej warto zapoznać się dostępnymi od ręki informacjami o, szczególnie czczonej w całym Meksyku, Matce Bożej.

3. Matka Boża Częstochowska. Królowa Jasnej Góry
Do 26 sierpnia, święta Matki Bożej Częstochowskiej, mamy jeszcze trochę czasu. Dlatego teraz jest idealny czas, by uzupełnić nasze wszystkie braki, jakie mamy o Pani Jasnogórskiej i Jej sanktuarium.

4. Polskie kapliczki. Świątki i krzyże przydrożne
W naszym kraju nietrudno natknąć się podczas podróży na przydrożną kapliczkę czy krzyż. Jednak tak bardzo wtopiły się one w polski krajobraz, że często niestety nie zwracamy już na nie uwagi. Album jest zbiorem kilkudziesięciu wybranych kapliczek, które odzwierciedlają piękną różnorodność regionalną naszego kraju.

5. Podróże pielgrzyma
Zbiorowy album wybranych sanktuariów, kościołów i miejsc uzdrowień to idealny zbiór inspiracji nie tylko na jedne wakacje. Z takim przewodnikiem możemy zaplanować wakacje na najbliższych kilka sezonów.