Jarmuż 0,5L

  • Dodaj recenzję:
  • 5904213000862
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • Cena netto: 25,00 zł 27,00 zł

Jarmuż 0,5L

Jarmuż 0,5L

Jarmuż jest doskonałym źródłem witaminy C. Sok z jarmużu ma rzadką konsystencję oraz charakterystyczny dla warzywa kolor i smak.


Jarmuż - suplement diety. Pasteryzowany.

SKŁADNIKI:
Sok z liści jarmużu 100% (Brassica oleracea L. varsabellica L.), wyprodukowano z użyciem ekstrakcji wodnej, standaryzowany ekstrakt z owoców camu camu (Myrciaria dubia), w tym naturalna witamina C, regulator kwasowości - kwas cytrynowy. Porcja dzienna 50 ml zawiera 75 mg standaryzowanego ekstraktu z owoców camu camu, w tym 15 mg naturalnej witaminy C, co stanowi 18% RWS.*

SPOSÓB UŻYCIA:
Dwa razy dziennie po 25 ml pół godziny przed posiłkiem. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Preparat nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przed użyciem każdorazowo wstrząsnąć. Osad pochodzenia naturalnego.

PRZECIWWSKAZANIA:
Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Kobiety w ciąży oraz w okresie karmienia piersią powinny skonsultować się z lekarzem.

SPOSÓB PRZECHOWYWANIA:
Po otwarciu przechowywać w lodówce. Spożyć do 21 dni od otwarcia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Bez dodatku cukru - zawiera naturalnie występujące cukry.

* % realizacji dziennej referencyjnej wartości spożycia dla osoby dorosłej